Teneryfa - oceny wg. turystów:
średnia 0.05 na podstawie 20 opinii

Jungle Park – inaczej zwany Aquila Park (nazwa pochodząca od hiszpańskiego aquila, czyli orła) to ponad 75 tysięcy m2 niesamowitej tropikalnej dżungli a jednocześnie niezwykłej przygody, którą znaleźć można na południowych krańcach Teneryfy.

 

Można tutaj przenieść się do serca nieprzeniknionych tropików, obserwując ich mieszkańców w naturalnym środowisku. Miłośników zwierząt zachwycą tutejsze dzikie koty jak między innymi lwy, tygrysy – w tym także białe tygrysy, leopardy, jaguary czy pumy, a także orangutany, gibony, lemury, szympansy, małpiatki (kapucynki), pingwiny, krokodyle, aligatory, węże, czerwone pandy, hipopotamy, szopy, surykatki (z rodziny mangustowatych), kondory, orły, sępy, bociany oraz ponad 500 gatunków innych zwierząt. To niesamowite zoo, w którym nie sposób się nudzić.odwiedzający to niezwykłe miejsce mogą podziwiać nie tylko zwierzęta w naturalnych warunkach, ale również wziąć udział w szeregu rozmaitych pokazów i wydarzeń. 

 

Zabawne show z ptakami egzotycznymi, pozwala zobaczyć zwinność i niezwykłe talenty papug różnego rodzaju, a na pokazach ptaków drapieżnych, można zobaczyć w akcji orły, kondory, a także inne niezwykłe ptaki, które zachwycają i sprawiają, że wizyta w Jungle Park jest niezapomniana. Entuzjaści świata zwierząt z pewnością będą oczarowani również popisami lwów morskich, które robią niesamowite widowisko, pokazując swoją zwinność.

 

Do pozostałych atrakcji jakie spotkać można w teneryfskim Jungle Park należy także niesamowity Jungle Raid. Jest to  emocjonujący tor przeszkód, który zaskakuje zabudowanymi tunelami linowymi, drewnianymi mostami, trudnymi przejściami i innymi przeszkodami, które pozwolą poczuć się niczym Indiana Jones w akcji. Maniacy niesamowitych wrażeń i szybkości, mogą zaszaleć na torze bobslejowym – Bob, na którym z wzniesienia można zjechać w metalowej rynnie. Nie da się ukryć, że otoczenie tropikalnej roślinności dodaje niezwykłych wrażeń tej nietuzinkowej przejażdżce. 

Dostępność noclegów w obiekcie wolne dni zajęte dni
Oceny turystów:
Średnia ocena:
4.75
Standard obiektu:
czy polecasz innym?
cena
obsługa
atrakcyjność dla dzieci
dodaj opinieDodaj opinię
Opinie gości:
2021
Marek Paszczak
Super miejsce. Koniecznie trzeba zobaczyć pokaż ptaków ! Jest jeden gigant ma ponad 3,5 !
Ta reklama została wyświetlona: 2017 razy

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: teneryfa.com.pl!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

your image
your image
your image